PARTI GLAS, 2 delar, Bl, a Gunnel Sahlin, Kosta Boda.

318404. PARTI GLAS, 2 delar, Bl, a Gunnel Sahlin, Kosta Boda.

Pokalglas i lila och grön glasmassa. Höjd 17,5 cm. Diameter 10,5 cm. Etikettmärkt Kosta Boda Since 1742. Signerad Kosta Boda ? G Sahlin 99116.
Brevpress med dekor av blommor. Höjd ca 10 cm. Osignerad.

Repor.
Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Repor.
Bruksskick.

Antal besök: 2 231