Boett i silver samt metall.
Två st stämplade med Schweiz samt Tysklands silverstämpel, en stämplad Remontoir Cylindre 10 rubis, en stämplad Remontoir 10 rubis.
En stämplad 925, GS, U, U.
Diameter ca 3,5 - 3,8 cm.
Medföljande kedja.
Bruksslitage, ej funktionstestade.
Boett i silver samt metall.
En stämplad 925, GS, U, U.
Diameter ca 3,5 - 3,8 cm.
Medföljande kedja.