BYRÅ, vitmålad, Edsbyns Möbelfabrik samt SPEGEL, teak. 1900-talets andra hälft.

318296. BYRÅ, vitmålad, Edsbyns Möbelfabrik samt SPEGEL, teak. 1900-talets andra hälft.

Byrå, vitmålad. trelådor. Höjd 74 cm.

Spegel 122 x 37 cm.

Bruksslitage. Smärre färgbortfall. Repor.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Spegel 122 x 37 cm.

Nycklar saknas.

Antal besök: 1 327