FICKUR, Omega, Schweiz, totalvikt 87,07 gram, 1900-tal.

318251. FICKUR, Omega, Schweiz, totalvikt 87,07 gram, 1900-tal.

Boett i silver.
Stämplad 0.800, med Schweiz silverstämpel.
Omega bienne geneve.
Diameter ca 5,4 cm.
Kedja medföljer, ej i silver.

Bruksslitage, ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Boett i silver.
Omega bienne geneve.
Diameter ca 5,4 cm.
Kedja medföljer, ej i silver.

Antal besök: 18 469