SOFFBORD, teak, Sverige 1950/60-tal.

318184. SOFFBORD, teak, Sverige 1950/60-tal.

Soffbord, teak med skodda ben av mässing, bredd 123 cm,
djup 53 cm, höjd 53 cm.

Repor, fläckar och tryckmärken.

Gör en kostnadsfri värdering!

djup 53 cm, höjd 53 cm.

Antal besök: 832