PARAPLYSTÄLL, flintgods, Rörstrand, 1900-talets första hälft.

318160. PARAPLYSTÄLL, flintgods, Rörstrand, 1900-talets första hälft.

Dekor med fåglar i träd.
Höjd ca. 63 cm.

Fotnagg, krackelyr.

Gör en kostnadsfri värdering!

Dekor med fåglar i träd.
Höjd ca. 63 cm.

Fotnagg, krackelyr.

Antal besök: 973