VÄGGLAMPETT, 4-armad, koppar, jugend, stämplad K. Radetzki Wien.

318146. VÄGGLAMPETT, 4-armad, koppar, jugend, stämplad K. Radetzki Wien.

Höjd ca 70 cm.

Slitage och skador, delar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 70 cm.

Antal besök: 1 369