FRITZ GRAHN. Gatubild i grått o.lila O.D. sign samt Litografi.

31802. FRITZ GRAHN. Gatubild i grått o.lila O.D. sign samt Litografi.

Olja 37X41 cm daterad -75, samt grafiskt blad 14X11 cm .

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 876