MARGARETHA LINTON. Häst och vagn, färglitografi, numrerad 34/250, signerad och daterad -83.

318022. MARGARETHA LINTON. Häst och vagn, färglitografi, numrerad 34/250, signerad och daterad -83.

46 x 62 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

46 x 62 cm.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 1 145