BENGT ORUP. Landskap med hus, färglitografi, signerad Orup.

318014. BENGT ORUP. Landskap med hus, färglitografi, signerad Orup.

Utan glas, bildstorlek 36 x 56 cm, 127/150.

Fuktskador.

Bengt Orup (1916–1996)

Gör en kostnadsfri värdering!

Fuktskador.

Bengt Orup (1916–1996)

Antal besök: 1 881