TAKARMATUR, Lövsjö, 24K guldpläterad mässing med prismor, 2 ljuspunkter, 1900-tal.

318013. TAKARMATUR, Lövsjö, 24K guldpläterad mässing med prismor, 2 ljuspunkter, 1900-tal.

Tre nivåer med monterbara sarger. Översta sargen utan prismor.
Längd 56 cm.
Bredd 16 cm.
Höjd exkl. kedja ca 11 cm.

Bruksslitage, prismor ej genomgångna, ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 56 cm.
Bredd 16 cm.
Höjd exkl. kedja ca 11 cm.

Antal besök: 2 218