GUMMISTÖVLAR, ett par, Ilse Jacobsen Hornbaek.

318002. GUMMISTÖVLAR, ett par, Ilse Jacobsen Hornbaek.

Svarta gummistövlar med snörning.
Herr.
Storlek 41-42.
Märkta Ilse Jacobsen Hornbaek.

Smärre bruksslitage.
Repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Herr.
Storlek 41-42.

Smärre bruksslitage.
Repor.

Antal besök: 1 404