SITTGRUPP 4 delar, nyrokokostil, 1900-tal.

317987. SITTGRUPP 4 delar, nyrokokostil, 1900-tal.

Soffa, längd 140 cm, 2 fåtöljer, pelarbord.
Stoppade, djuphäftade i ryggen, klädda med mönsterpräglad lejongul sammet. Pelarbord, körsbärsfärgat trä, höjd 62, längd 98, bredd 66 cm.

Visst slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Visst slitage.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 1 237