TABURETT, samt stolar, 3 delar, Karl johan stil, 1900-tal.

317961. TABURETT, samt stolar, 3 delar, Karl johan stil, 1900-tal.

2 stolar rygghöjd 85, sitthöjd ca 44 cm
Taburett längd 68, bredd 36, höjd 60, sitthöjd ca 44 cm.

Smärre slitage, slagmärken samt repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 565