ROBERT YONG. Stilleben med vas, olja på duk, signerad.

317883. ROBERT YONG. Stilleben med vas, olja på duk, signerad.

79 x 60 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

79 x 60 cm.

Antal besök: 3 785