ARMBANDSUR, Stål samt guld, Oyster Perpetual, Datejust, Rolex.

317879. ARMBANDSUR, Stål samt guld, Oyster Perpetual, Datejust, Rolex.

Längd ca 20 cm. Boett, höjd 43 mm.

Ej funktionstestad. Urverk defekt. Slitage, ställvis grovt. Repor på glas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 602