OLJELAMPA, silver, Egypten, 1900-tal, vikt ca 66 gram.

317866. OLJELAMPA, silver, Egypten, 1900-tal, vikt ca 66 gram.

Längd 10 cm. Höjd 6 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 10 cm. Höjd 6 cm.

Slitage.

Antal besök: 1 368