LEIF KANDER. "Drömträdet" handkolorerad färgserigrafi, signerad Kander samt numrerad numrerad 21/50.

317859. LEIF KANDER. "Drömträdet" handkolorerad färgserigrafi, signerad Kander samt numrerad numrerad 21/50.

Bladstorlek 88x100 cm.
Bildyta 75x90 cm.

Oramade.

Leif Kander (1939–2011)

Gör en kostnadsfri värdering!

Bladstorlek 88x100 cm.
Bildyta 75x90 cm.

Oramade.

Leif Kander (1939–2011)

Antal besök: 723