MANDOLIN, Italien, med fodral, 1900-tal.

317820. MANDOLIN, Italien, med fodral, 1900-tal.

Etikettmärkt Alessandro Vizzari, Milano, längd ca 62 cm.

Slitage, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, skador.

Antal besök: 1 688