MILITÄRLEKSAKER GESCHA stridsvagn, NEUHIRL kübelwagen, ambulans och 4 kanoner.

317807. MILITÄRLEKSAKER GESCHA stridsvagn, NEUHIRL kübelwagen, ambulans och 4 kanoner.

Gescha längd 19 cm. 2 kanoner för knallbulver och 2 ärtbössor. Alla fordon nmed urverk.

Alla urverk fungerar. Alla kanoner fungerar. Skador och slitage. Gescha med fungerande styrningsmekanism men med förhärdade original gummilarvfötter.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 943