317753. MATSALSMÖBEL, 8 delar, Designer: Svante Skogh, 1900-tal.
Bord, Längd: 140, Bredd: 95, Höjd: 73 cm
2 Illäggsskivor, Längder per styck: 50 cm
6 Stolar, Rygghöjd: 85 cm
Skänk, Längd: 150, Bredd: 46, Höjd: 105 cm.
Bruksslitage.
Nyckel/nycklar finns.