LJUSSTAKAR, ett par, Eskilstuna, E.A Näsman & Co, 1900-talets första hälft.

317743. LJUSSTAKAR, ett par, Eskilstuna, E.A Näsman & Co, 1900-talets första hälft.

Nr 76.
Höjd ca 20 cm.

Bruksslitage, stearinrester.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nr 76.
Höjd ca 20 cm.

Bruksslitage, stearinrester.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 3 097