MATGRUPP 5 delar, ek, barockstil, 1800-talets senare del.

317738. MATGRUPP 5 delar, ek, barockstil, 1800-talets senare del.

4 stolar, galonsits, renoveringsobjekt.
Slagbord, utfällt 122, bredd 92, höjd 75 cm., Hopfällt längd 47 cm.

Stolarna, rangliga i ryggen, med kraftigt slitage på sits, renoveringsobjekt. Bord med slitage, repor och märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 1 037