MINIATYRKRONA, mässing, 5 ljusarmar, Arvid Johansson, Arvika, 1900-tal.

317713. MINIATYRKRONA, mässing, 5 ljusarmar, Arvid Johansson, Arvika, 1900-tal.

Signerad. Ljusarmar löstagbara.
Medföljande fem tjocka prismor med pressade dekorer.
Höjd exkl. kedja ca 24 cm.

Bruksslitage, stearinrester.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd exkl. kedja ca 24 cm.

Bruksslitage, stearinrester.

Antal besök: 1 224