SIGNE GRÖNBERGER. Kvinna i lampsken, olja på duk, signerad och daterad 1916.

317711. SIGNE GRÖNBERGER. Kvinna i lampsken, olja på duk, signerad och daterad 1916.

ca 100 x 82 cm.

Slitage, lagning, mindre spikhål.

Gör en kostnadsfri värdering!

ca 100 x 82 cm.

Antal besök: 2 218