LAURA ASHLEY. Klänningar, storlek Eur 38 samt 40, 1980-tal.

317691. LAURA ASHLEY. Klänningar, storlek Eur 38 samt 40, 1980-tal.

Grön, Made in UK, storlek Eur 38.
Röd, Made in UK, storlek Eur 40.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 424