HYLLA, Ludvig XVl- stil, 1900-tal.

317653. HYLLA, Ludvig XVl- stil, 1900-tal.

Förgylld brons, vit marmorskiva
Bredd 18 cm
Djup 10 cm
Tot Höjd 13 cm.

Nagg, bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bredd 18 cm
Djup 10 cm
Tot Höjd 13 cm.

Nagg, bruksslitage.

Antal besök: 865