TOMTAR samt TRÄGUBBE, 6 st, 1900-tal.

317641. TOMTAR samt TRÄGUBBE, 6 st, 1900-tal.

4 Tomtar, keramik.Några av äldre modell.
1 Tomte, textil
1 Trägubbe märkt: "G.A:".

Åldersslitage. En tomte med lagade ben.

Gör en kostnadsfri värdering!

1 Tomte, textil
1 Trägubbe märkt: "G.A:".

Antal besök: 1 095