OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Madonna med barn, olja på duk, osignerad.

317632. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Madonna med barn, olja på duk, osignerad.

62 x 44 cm.

Ramskador, färgslitage samt krackeleringar.

Gör en kostnadsfri värdering!

62 x 44 cm.

Antal besök: 854