MATSALSSKÅP, gustaviansk stil, Tua Möbler, Tibro, 1900-tal.

317620. MATSALSSKÅP, gustaviansk stil, Tua Möbler, Tibro, 1900-tal.

Höjd 171 cm, bredd 115 cm, djup 48 cm.

Bruksslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 2 979