SERVERINGSBORD, teak och formica, 1950/60-tal.

317611. SERVERINGSBORD, teak och formica, 1950/60-tal.

Serveringsbord på hjul med 1 nerfällbar klaff, teak och formica, bredd 70/100 cm, djup 42 cm, höjd 62 cm.

Bruksslitage i form av repor och fläckar.
Defekta hjul.
Bordsklaffen går ej ner i lodrät läge.

Gör en kostnadsfri värdering!

Defekta hjul.

Antal besök: 2 635