317611. SERVERINGSBORD, teak och formica, 1950/60-tal.
Serveringsbord på hjul med 1 nerfällbar klaff, teak och formica, bredd 70/100 cm, djup 42 cm, höjd 62 cm.
Bruksslitage i form av repor och fläckar.
Defekta hjul.
Bordsklaffen går ej ner i lodrät läge.