Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Göteborgs Auktionsverk
Konst
Måleri
GEORGE HENRY JENKINS. Motiv från Land's end i England. Olja på pannå, signerad och daterad 1878.
317604. GEORGE HENRY JENKINS. Motiv från Land's end i England. Olja på pannå, signerad och daterad 1878.
27 x 43 cm.
Smärre repor.
Gör en kostnadsfri värdering!
27 x 43 cm.
Smärre repor.
Göteborgs Auktionsverk
1 678