H. KÖLLISCH. Olja på duk, 2 st, västkustfiskare i Bohus skärgård, signerade.

317602. H. KÖLLISCH. Olja på duk, 2 st, västkustfiskare i Bohus skärgård, signerade.

43x63 cm, 49x60 cm.
Köllisch (1911-).

Visst slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

43x63 cm, 49x60 cm.
Köllisch (1911-).

Visst slitage.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 7 766