EP SKIVOR, spisarbox och album, ca 150 delar, 1900-tal.

317570. EP SKIVOR, spisarbox och album, ca 150 delar, 1900-tal.

Parti EP, Svenska och utländska artister, såsom
Den sjungande fågelboken del 1-5, Televinken bok och skiva i 3 delar, Träna med TV från Sveriges radio
Några singlar 45 medföljer.

Det förekommer fodral med skador och text.

Gör en kostnadsfri värdering!

Några singlar 45 medföljer.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 819