SCHACKPJÄSER, 32 st, trä, 1900-tal.

317520. SCHACKPJÄSER, 32 st, trä, 1900-tal.

Höjd 12 cm.

Lätt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 12 cm.

Lätt slitage.

Antal besök: 2 215