STJÄRNKIKARE, mässing, 1900-talets mitt.

317327. STJÄRNKIKARE, mässing, 1900-talets mitt.

Reglerbar höjd
Kikarens längd cirka 70 cm.

Bruksslitage
Gängorna på del av kikare ur funktion
Ej genomgången.

Gör en kostnadsfri värdering!

Reglerbar höjd
Kikarens längd cirka 70 cm.

Bruksslitage
Ej genomgången.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 2 041