SPEGELBYRÅ, jugend, 1900-talets första kvartal.

317296. SPEGELBYRÅ, jugend, 1900-talets första kvartal.

Längd 100, bredd 49, höjd 174 cm.

Slitage, fläckar, sprickor, fanérskador. Maskstunget.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nycklar saknas.

Antal besök: 906