317285. MATBORD MED STOLAR DANMARK.
4 stolar KS möbler Danmark, teak klädda med läder.
BRDR FURBO teak utdragbart bord delvis massivt, delvis fanerat.
stolar:
Höjd 80 cm
Sitshöjd 46cm
Bredd 46cm
Tabell:
Höjd 73 cm
Bredd 120 cm - 209 cm
Djup 79cm.
Smärre tecken på slitage, liten stöt på bordsskivan. Lädersäten med naturliga ärr i läder.
stolar:
Höjd 80 cm
Sitshöjd 46cm
Bredd 46cm
Tabell:
Höjd 73 cm
Bredd 120 cm - 209 cm
Djup 79cm.