OKÄND KONSTNÄR, 1900-T FÖRRA HÄLFT. Sydeuropeiskt motiv. Olja på pannå, signerad Ricciardi.

31725. OKÄND KONSTNÄR, 1900-T FÖRRA HÄLFT. Sydeuropeiskt motiv. Olja på pannå, signerad Ricciardi.

38x25 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

38x25 cm.

Antal besök: 1 096