SKRIVBORD med jalusi, Åtvidabergs Möbelsnickeri, ek 1900-talets första hälft.

317243. SKRIVBORD med jalusi, Åtvidabergs Möbelsnickeri, ek 1900-talets första hälft.

Längd 152 cm, djup 88 cm, höjd 126 cm.

Repor, skav.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Repor, skav.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 5 775