KARMSTOL, trä, 1900-tal.

KARMSTOL, trä, 1900-tal.
317239. KARMSTOL, trä, 1900-tal.

Rygg bestående av 19 spjälar.
Sitthöjd 35 cm.
Rygghöjd 71,5 cm.
Har varit vitmålad.

Bruksslitage, torrsprickor, extensivt färgsläpp.

Gör en kostnadsfri värdering!

Rygg bestående av 19 spjälar.
Sitthöjd 35 cm.
Rygghöjd 71,5 cm.
Har varit vitmålad.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 4 305