Hohner 270 Super Chromonica, längd 15 cm.
Made in germany, längd 20 cm
Hohner Tango, längd 15 cm
Bandmaster Deluxe Chromatic Harmonica, längd 15 cm
Harmonica Tiger, längd 10 cm.
Slitage, bucklor, färgbortfall.
Made in germany, längd 20 cm
Hohner Tango, längd 15 cm
Harmonica Tiger, längd 10 cm.