TAKLAMPA, 1900-talets tredje kvartal. Höjd 38 cm.

31722. TAKLAMPA, 1900-talets tredje kvartal. Höjd 38 cm.

Grålackerad metallkåpa.

Mindre rost samt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Grålackerad metallkåpa.

Antal besök: 785