FOTOGENKÖK, 6 delar, Primus No 210, 1900-tal.

317214. FOTOGENKÖK, 6 delar, Primus No 210, 1900-tal.

Komplett.
Mått på originalburk: ca 13 x 17 cm, höjd 9 cm.
Brännare stämplat S28 i botten.
Medföljande bruksanvisning samt fast-nyckel.

Bruksslitage, rostanlupet, smuts/fläckar, ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Komplett.

Antal besök: 2 332