TALLRIKAR samt YTTERFODER, 5 delar, "Ivory", Rörstrand, 18/1900-tal.

317179. TALLRIKAR samt YTTERFODER, 5 delar, "Ivory", Rörstrand, 18/1900-tal.

Diameter mellan 30-20,5 cm.Krukans höjd 20,5cm.

Ålders samt bruksslitage.
Nagg samt mindre sprickor finnes.
Krackeleringar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ålders samt bruksslitage.
Krackeleringar.

Antal besök: 5 144