PARTI SILVERVASER MM, SEX ST.

PARTI SILVERVASER MM, SEX ST.
3170990. PARTI SILVERVASER MM, SEX ST.

Vikt exklusive vas med fylld fot ca 350 gram.
Proveniens: Familjen Emond, Villa Borgia Landskrona.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 160