BROSCH, 14k guld med diamant ca 0,5ct samt enligt upg syntetiska safirer, 1900-tal.

317098. BROSCH, 14k guld med diamant ca 0,5ct samt enligt upg syntetiska safirer, 1900-tal.

Längd ca 6,5 cm. Vikt ca 4,4 gram.

Bruksslitage, inneslutningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, inneslutningar.

Antal besök: 770