FÅTÖLJER 1 par samt FOTPALL, Parker Knoll, 1900-tal.

317073. FÅTÖLJER 1 par samt FOTPALL, Parker Knoll, 1900-tal.

Mönstrad tygklädsel.

Slitage, skador. Skadad klädsel, sittsar i behov av renovering, kompletterad med träplatta vid sitts.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mönstrad tygklädsel.

Antal besök: 2 399