GIPSFIGUR, Greta, 1900-tal.

GIPSFIGUR, Greta, 1900-tal.
317057. GIPSFIGUR, Greta, 1900-tal.

Höjd ca 31,5 cm.
Målad/glaserad att efterlikna brons.

Bruksslitage, mindre slagmärken under ställning, enstaka mindre färgsläpp.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 31,5 cm.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 922