GOLVVAS, keramik, Ingrid Atterberg, Upsala Ekeby.

317044. GOLVVAS, keramik, Ingrid Atterberg, Upsala Ekeby.

2468. Höjd ca 49 cm.

Bruksslitage, lagning på bottenring.

Gör en kostnadsfri värdering!

2468. Höjd ca 49 cm.

Antal besök: 1 235